Ελλαδάρα σ' αγαπώ
Παρακαλώ να είστε προσεκτικοί με το "Όνομα χρήστη" σας και τον κωδικό ασφαλείας. Για όποιο πρόβλημα ή ερώτημα έχετε επικοινωνήστε με τους συντονιστές και διαχειριστές του φόρουμ.
Καλή διαμονή.
Καλωσορίσατε στη παρέα μας. Με μια εγγραφή εντελώς δωρεάν θα μπορείτε να βλέπετε όλα τα ποστ των μελών μας. Μη διστάσετε να κάνετε μια εγγραφή. Το μόνο που χρειάζεται είναι ένα όνομα, μια διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και ένας κωδικός.
Όσοι γνωρίζετε και μπορείτε να συμβάλετε με τις γνώσεις και την ιδιότητά σας σε κάποιους τομείς (νομικά θέματα, λογιστικά, ψυχολογικά κλπ) παρακαλώ επικοινωνήστε με τους διαχειριστές και συντονιστές μας για να σας κατατοπίσουν πως μπορείτε να προσφέρετε οικειοθελώς πάντα στα μέλη του φόρουμ. Η διαφήμιση θα είναι επακόλουθη.
Όσοι μπορείτε και έχετε κάποιο χρόνο για το φόρουμ επικοινωνήστε με τους διαχειριστές να σας κάνουν συντονιστές συζητήσεων. Αυτό θα διευκολύνει πολύ κι εμάς και όλα τα μέλη που θα έχουν άμεση ανταπόκριση.
Ψηφοφορία
Έργα ή απλά θεωρία;
1. Σχεδιάζω πολλά πράγματα αλλά δεν ξέρω από που να αρχίσω.
50% / 23
2. Σχεδιάζω λίγα για να μπορώ να τα προλαβαίνω.
17% / 8
3. Δε μου αρέσει να σχεδιάζω, δρω απευθείας.
17% / 8
4. Δεν είμαι άνθρωπος της δράσης.
15% / 7
Πρόσφατα Θέματα
Βρες τη λέξηΔευ 06 Ιαν 2020, 15:45Γιασεμί
ΑφιερώσειςΔευ 06 Ιαν 2020, 12:13Αγάπη
To AIDS κι εμείς...Πεμ 30 Μάης 2019, 20:52Γατούλης
Φεβρουάριος 2020
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

Ημερολόγιο

Κορυφαίοι συγγραφείς
1829 Δημοσιεύσεις - 28%
1144 Δημοσιεύσεις - 17%
660 Δημοσιεύσεις - 10%
590 Δημοσιεύσεις - 9%
Πάνος (520)
520 Δημοσιεύσεις - 8%
460 Δημοσιεύσεις - 7%
400 Δημοσιεύσεις - 6%
360 Δημοσιεύσεις - 5%
340 Δημοσιεύσεις - 5%
310 Δημοσιεύσεις - 5%
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
14 Δημοσιεύσεις - 100%
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
1 Δημοσίευση - 100%
Πόσο λεπτός-ή είστε;
ιδανικο βαρος
Παίξτε το πολύ έξυπνο παιχνίδι
Powered by SudokuKingdom.com

Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω
Σέρλοκ Χολμς
Σέρλοκ Χολμς
VIP's
VIP's
Αριθμός μηνυμάτων : 170
Τόπος : Σουφλί

Πώς περνάς τον χρόνο σου κάθε μέρα; Empty Πώς περνάς τον χρόνο σου κάθε μέρα;

Την / Το Κυρ 17 Ιουλ 2016, 19:10
Παιδιά, καλησπέρα. Πριν γράψω θα ήθελα την δική σας καθημερινότητα με δυο λόγια. νομίζω πως έχω πρόβλημα και θέλω να πάρω κάποια γνώση και γνώμη έπειτα... Wink
Παύλος
Παύλος
Forum Expert
Forum Expert
Αριθμός μηνυμάτων : 310
Τόπος : Διδυμότειχο

Πώς περνάς τον χρόνο σου κάθε μέρα; Empty Απ: Πώς περνάς τον χρόνο σου κάθε μέρα;

Την / Το Κυρ 17 Ιουλ 2016, 22:03
Κοιμάμαι αργά, ξυπνάω νωρίς επειδή δεν μπορώ να κοιμηθώ και ξυπνώ εύκολα. Πίνω τον καφέ μου, πάω μια βόλτα για τυχόν ψώνια. Βοηθώ ή όχι στο μαγείρεμα. Βλέπω λίγη τηλεόραση, αν έρθει κάποιος στο σπίτι πίνω με παρέα τον απογευματινό καφέ. Αν έχω έμπνευση γράφω καμιά σειρά στο βιβλίο που θέλω να γράψω... όχι κάτι το ιδιαίτερο... έχω πολύ δρόμο ακόμη. Το βράδυ θα δω καμιά ταινία ή θα ανοίξω υπολογιστή για να δω τι παίζει στον κόσμο και να γράψω εδώ.

Administrator
Administrator
Αριθμός μηνυμάτων : 660
Τόπος : Κίσσαμος Χανίων

Πώς περνάς τον χρόνο σου κάθε μέρα; Empty Απ: Πώς περνάς τον χρόνο σου κάθε μέρα;

Την / Το Κυρ 17 Ιουλ 2016, 22:28
@Παύλος έγραψε:... Αν έχω έμπνευση γράφω καμιά σειρά στο βοβλίο που θέλω να γράψω... όχι κάτι το ιδιαίτερο... έχω πολύ δρόμο ακόμη.....
Τι θέμα έχει το βιβλίο που γράφεις, Παύλο;

Καλησπέρα. Εγώ έχω πολύ γεμάτο πρόγραμμα... Σπίτι, σπίτι, σπίτι και μερικές φορές το μήνα αν δεν είμαι σπίτι πάω για καφέ με φίλους.

Κοινωνικό άτομο
Κοινωνικό άτομο
Αριθμός μηνυμάτων : 140
Τόπος : Τορόντο Καναδά

Την / Το Δευ 18 Ιουλ 2016, 10:59
Δεν έχω συγκεκριμένο ωράριο αλλά πάνω κάτω όλο στο σπίτι είμαι. Σπάνια βγαίνω για ένα ποτό.

Μάχιμοι
Μάχιμοι
Αριθμός μηνυμάτων : 520
Τόπος : Κατερίνη

Την / Το Τρι 19 Ιουλ 2016, 13:28
@Μπάρμπας έγραψε:Δεν έχω συγκεκριμένο ωράριο αλλά πάνω κάτω όλο στο σπίτι είμαι. Σπάνια βγαίνω για ένα ποτό.

Μίλτο, δε ξέρεις πως σε καταλαβαίνω.... πάρα πολύ όμως.

Χανιώτης
Administrator
Administrator
Αριθμός μηνυμάτων : 660
Τόπος : Κίσσαμος Χανίων

Την / Το Παρ 09 Αυγ 2019, 21:17
Εγώ έχω χρόνο για να πιω τσι ρακές μου. Από δουλειά, κάνω διάφορα τώρα το καλοκαίρι που το νησί έχει ξένο κόσμο. Το χειμώνα περνώ με όσα έβγαλα το καλοκαίρι αλλά πολύ συντηρητικά.

Κοινωνικό άτομο
Κοινωνικό άτομο
Αριθμός μηνυμάτων : 140
Τόπος : Τορόντο Καναδά

Την / Το Τετ 18 Σεπ 2019, 10:20
Εδώ το μεροκάματο βγαίνει πολύ δύσκολα και τα ωράρια τραβηγμένα. Πληρωνόμαστε καλά όμως δε μένει χρόνος αλλά και χρήμα για να κάνεις κάτι.

Κοινωνικό άτομο
Κοινωνικό άτομο
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Τόπος : Κέρκυρα

Την / Το Δευ 14 Οκτ 2019, 20:42
Εγώ θα τα πω όλα με μια λέξη. ΣΧΟΛΕΙΟ.

Κοινωνικό άτομο
Κοινωνικό άτομο
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Τόπος : Θάσο

Την / Το Τρι 15 Οκτ 2019, 13:47
Κάνω παρέα τα μελίσσια μου.
Πάνος
Πάνος
Μάχιμοι
Μάχιμοι

Την / Το Πεμ 07 Νοε 2019, 09:51
Εγώ κάνω παρέα με τον πόνο μου.

Αρίστος
Administrator
Administrator
Αριθμός μηνυμάτων : 460
Τόπος : Κάπου μακρυά από τον κόσμο...

Την / Το Πεμ 07 Νοε 2019, 10:12
Μοναξιά μου όλα...
Πατριώτης
Πατριώτης
Κοινωνικό άτομο
Κοινωνικό άτομο
Αριθμός μηνυμάτων : 85
Τόπος : Βεργίνα

Την / Το Πεμ 07 Νοε 2019, 10:31
Κι εγώ νιώθω μοναξιά συχνά παρόλο που έχω πολλούς ανθρώπους γύρω μου.

Κοινωνικό άτομο
Κοινωνικό άτομο
Αριθμός μηνυμάτων : 80
Τόπος : Θάσο

Την / Το Πεμ 07 Νοε 2019, 11:35
Εκτός από τα μελίσσια μου έχω και τη γιαγιά μου που κάνουμε παρέα.
Πάνος
Πάνος
Μάχιμοι
Μάχιμοι

Την / Το Κυρ 17 Νοε 2019, 13:12
Όσο πιο πολύ μένω μέσα τόσο πιο δύσκολα θέλω να βγω... κάτι πρέπει να κάνω. Όχι;

Νάκος
Κοινωνικό άτομο
Κοινωνικό άτομο
Αριθμός μηνυμάτων : 105
Τόπος : Ναύπακτος

Την / Το Δευ 18 Νοε 2019, 13:16
Θέλω να νιώσω για λίγο ελεύθερος, χωρίς πρέπει και μη. Δε μπορώ να πιέζομαι κάθε μέρα με διάβασμα φροντιστήρια και σπίτι.
Κώστας
Κώστας
VIP's
VIP's
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Τόπος : Χίος

Την / Το Σαβ 14 Δεκ 2019, 18:15
Τον τελευταίο καιρό δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο μιας και η εταιρεία στην οποία εργάζομαι μου ζητάει να πηγαίνω και 2-3 μέρες ταξίδια. Θα ήθελα να βρω επιτέλους λίγο χρόνο και σίγουρα θα βρω κάτι ενδιαφέρον να κάνω.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης